İnsan Kaynakarı

Beşiktaşlar Grup müşterilerimizin yaşam standardını artıran yenilikçi ürünler ve etkin çözümler geliştirmeye, “en”leri ve “ilk”leri yaşatmaya devam ederken; çağdaş ve stratejik İnsan Kaynakları yaklaşımları ile çalışanlarının yeteneklerini geliştirmeyi ve yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı da hedeflemektedir. Şirketimizi geleceğe taşıyacak insan kaynakları yaklaşımlarında temel hareket noktamızı 'değerlerimiz, iş ahlakı ilkelerimiz, yasalar ve “Küresel İşbirliği Anlaşması” ilkeleri oluşturmaktadır. Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Eksiksiz Doldurun*

İnsan Kaynakları Politikamız

Hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, çalışanlarımızın motivasyonlarını ve şirkete olan bağlılıklarını ön planda tutarak, etkin ve etkili bir organizasyon oluşturmak,

Kalite ve Güven

Başarının sadece insanlar ile mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Her zaman insanlarımızı geliştirmeyi ve onları mutlu etmeyi amaçlarız.

Beşiktaşlar Ailesi

Modern çizgimiz, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren trend ürünlerimiz ve hizmetimizle bu mutluluğu sizinle paylaşıyoruz.

Kalite ve Güven

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, lider firma olmaktır.

  • Kalite
  • Güven

İşimizde uzmanız İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz.

Beşiştaşlar İnşaat San. ve Tic. A.Ş Gülabibey Mah. Dedekorkut Cad. No: 83 Merkez / ERZİNCAN

İletişim Formu

İletişim Detayları
E-Posta inşaat@besiktaslar.com.tr
Telefon: 0446 224 08 09
Faks: 0446 224 79 78

Copyright © 2017 Besiktaşlar Grup Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım:

Yukarı