KURUMSAL

HAKKIMIZDA

İşimizde uzmanız İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz.

40 yıllık sektör tecrübesini sizlerle paylaşarak Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız, Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Kurumumuzun stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.

Vizyon

Beşiktaşlar İnşaat Vizyon olarak; Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, lider firma olmaktır.

Misyon

Beşiktaşlar İnşşat Misyon olarak; Müşteri memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmektir.

Değerler

- Çevre Sorumluluğu
- İş Sağlığı ve güvenliği
- Yeşile Saygı
- Alan Eğitimleri
- Ar&Ge
- Müşteri Memnuniyeti

İnsan Kaynakları Politikamız

Hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, çalışanlarımızın motivasyonlarını ve şirkete olan bağlılıklarını ön planda tutarak, etkin ve etkili bir organizasyon oluşturmak,

Kalite ve Güven

Başarının sadece insanlar ile mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Her zaman insanlarımızı geliştirmeyi ve onları mutlu etmeyi amaçlarız.

Beşiktaşlar Ailesi

Modern çizgimiz, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren trend ürünlerimiz ve hizmetimizle bu mutluluğu sizinle paylaşıyoruz.

Kalite ve Güven

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, lider firma olmaktır.

  • Kalite
  • Güven

İşimizde uzmanız İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz.

Beşiştaşlar İnşaat San. ve Tic. A.Ş Gülabibey Mah. Dedekorkut Cad. No: 83 Merkez / ERZİNCAN

İletişim Formu

İletişim Detayları
E-Posta inşaat@besiktaslar.com.tr
Telefon: 0446 224 08 09
Faks: 0446 224 79 78

Copyright © 2017 Besiktaşlar Grup Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım:

Yukarı